Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Малък чардак
85 000 €
166 245.55 лв.

(425 €, 831.23 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:52 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 43 пъти.
Площ:
200 m2
Двор:
1000 m2
Етаж:
2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1992 г.

Описание на имота:

Компания `Х` представя на Вашето внимание къща в Малък Чардак!

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: На 20км от Пловдив, селото е отлично за ежедневно пътуващи до големият град, особено ако работите в севрните квартали на Пловдив- гарантираме, че ще пристигнете по-бързо от селото, от колкото ако тръвнете от крайните южни квартали.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Квадратурата на къщата е 200кв м., разпределени в два етажа и допълнителна едноетажна постройка. Дворът е голям - 1 декар, с много потенциал да се превърне в райска градина или площадка за игри за най-малките!

Разполагаме с ключ за имота! Огледи са възможни в удобно за Вас време!

Заповядайте да Ви ги покажем. Използвайки нашите услуги,Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 0887 77 99 90 или на 0884 06 09 90 и цитирайте кода към имота: 61554
Особености
Тухла
За контакт:
0887779990
Агенция:
ЕКС НВД ПЛОВДИВ ООД
0887779990
ЕКС НВД ПЛОВДИВ ООД logo
В imot.bg от 2023 г.
xnvd_plovdiv.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Мария Луиза 43 А
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Малък чардак
Обява: 1j177875236016318

85 000 €
166 245.55 лв.
История на цената
(425 €, 831.23 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, с. Малък чардак

Виж още имоти от с. Малък чардак или още Къщи в с. Малък чардак, Пловдив
Обяви за имоти Продажби област Пловдив с. Малък чардак Къщи