Продава КЪЩА
област Бургас, гр. Ахелой
415 000 €
811 669.45 лв.

(1 297 €, 2 536.71 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:07 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 20 пъти.
Площ:
320 m2
Двор:
327 m2
Етаж:
0 от 2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1995 г.

Описание на имота:

ADMIRAL Недвижими Имоти предлага ексклузивно масивна двуетажна къща в Ахелой, подходяща както за голямо семейство, така и за инвестиция с възможност за сезонно отдаване или целогодишно ползване.
Имотът впечатлява с просторни помещения, стабилно строителство и функционално разпределение, рядко срещани на пазара в района.
Основни характеристики:
РЗП около 320 кв.м
Застроена площ: 174 кв.м
Гараж: 21.40 кв.м
Изба: 25 кв.м
1/2 идеална част от поземлен имот с площ 327 кв.м
Масивно строителство стоманобетон и тухла
Бетонни плочи между етажите и покрива
Построена през периода 1995 1997 г.
Разпределение:
Първи етаж:
впечатляваща всекидневна с трапезария 57 кв.м
отделна кухня 28 кв.м
спалня
баня с вана и WC
дрешник
WC за гости
гараж с вътрешен достъп
Втори етаж:
самостоятелна жилищна зона с дневна, спалня и баня
още две просторни спални със собствени бани
възможност за допълнително преустройство според нуждите на бъдещия собственик
Подобрения и удобства:
PVC дограма
климатици във всички помещения
нова кухня с нови електроуреди
обзаведен и оборудван
дървени ламперии и качествени настилки
възможност за паркиране на до 4 автомобила в двора
асфалтов достъп
Локация:
около 1200 м от плажа
бърз достъп до Поморие, Равда, Несебър и Бургас
спокойно и комуникативно място за живеене
Важно предимство на имота е здравата масивна конструкция и голямата реална площ, което го прави изключително подходящ за хора, търсещи просторен семеен дом край морето.