Продава КЪЩА
област Бургас, гр. Созопол
720 000 €
1 408 197.60 лв.

(1 210 €, 2 366.55 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:04 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 55 пъти.
Площ:
595 m2
Двор:
300 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Луксозна къща с басейн и морска панорама, без такса поддръжка, 2 паркоместа в Буджака, Созопол

БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА! БАСЕЙНИ! ДВОР! ПРЕСТИЖНА ЛОКАЦИЯ!
ДО ПЛАЖ! МОРСКА ПАНОРАМА! ПАРКОМЕСТА! РЕНТАБИЛЕН И ИНВЕСТИЦИОНЕН ИМОТ! ВИСОК КЛАС СТРОИТЕЛСТВО!

Петракиеви недвижими имоти представя изключителен проект от три самостоятелни къщи с морска панорама, без такса поддръжка, всяка с басейн, двор (300 кв.м), 2 паркоместа, разположени във високата част на местност Буджака един от най-престижните, предпочитани и бързо развиващи се райони на Созопол.
В района се намират едни от най - предпочитаните плажове по Южното ни Черноморие - Каваци , Златна рибка и др.
Всяка къща е ситуирана в собствен самостоятелен парцел и предлага неповторимо усещане за простор, уединение и комфорт, съчетани с впечатляваща морска панорама. От почти всяка стая се разкрива гледка към морето, а от втория етаж и дневната зонa се открива фронтална гледка към плаж Каваци и морския хоризонт.
Имотите са проектирани с внимание към всеки детайл, съчетавайки модерна архитектура, функционално разпределение и висок клас строителство. Всяка къща разполага със собствен басейн, веранда за отдих и 2 паркоместа, създавайки идеална среда както за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот с висока инвестиционна стойност.
Просторната веранда пред всяка къща предоставя перфектно място за сутрешно кафе, приятни следобеди в компанията на семейството и приятелите или релаксиращи слънчеви бани край басейна в спокойна и уютна атмосфера.