Продава КЪЩА
област Перник, с. Лялинци
150 000 €
293 374.50 лв.

(500 €, 977.92 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:53 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 72 пъти.
Площ:
300 m2
Двор:
1614 m2
Етаж:
0
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2014 г.

Описание на имота:

Сердика 1 Недвижими имоти предлага Масивна къща с панорамна гледка и голям двор с. Лялинци. Имотът съчетава чист планински въздух, спокойствие и качествено строителство, само на 65 км от град София.
​Цена: 150 000 EUR
​Основни характеристики:
​РЗП: 300 кв.м.
​Двор: 1614 кв.м.
​Година на строителство: 2014 г.
​Етажност: 4 нива (сутерен, два жилищни етажа и висок тавански етаж).
​Състояние: На латекс и замазка (подготвена за довършителни работи по ваш вкус).
​Гараж: Масивен гараж с площ от 60 кв.м., подходящ за до 4 автомобила.
​Разпределение и конструкция:
​Къщата е проектирана функционално, осигурявайки пространство и светлина във всяко помещение:
​Сутерен: Подходящ за механа, склад или технически помещения.
​Първи и втори етаж: Просторни стаи с възможност за различни конфигурации.
​Тавански етаж: Високо подпокривно пространство, което може да се усвои като ателие или допълнителни спални.
​ Двор и подобрения:
​Парцелът е равен и слънчев, с площ от 1614 кв.м., предлагащ отлични условия за градинарство или отдих.
​Сигурност: Имотът е заграден с масивна ограда (мрежа с бетонна основа).
​Инженерни решения: Изградена е стабилна подпорна стена, гарантираща сигурността на терена.
​Комуникации: Електричество и централен водопровод от местната мрежа.
​Локация и предимства:
​Транспорт: Селото е достъпно и уредено. Има редовен бус (два пъти дневно) по линията до град Перник.