Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
60 000 €
117 349.80 лв.,, Продава КЪЩА, област Добрич, с. Долина
Площ: 65 кв.м, Частно лице, Етаж: 2 от 2, Тухла, Въведен в експлоатация ,
Продава КЪЩА
област Добрич, с. Долина
Долина
Виж карта
60 000 €
117 349.80 лв.
(923 €, 1 805.23 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 21:16 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена
58
пъти.
Площ:
65 m
2
Двор:
1000 m
2
Етаж:
2 от 2
и блокирай Агенцията
10:59 ч., 18.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
10:59 ч., 18.05.2026
Описание на имота:
Къща на два етажа 1 етаж трапезария и гараж 2етаж две спални и баня застроена площ 65M?Дворно място 1000 m?. Кладенец, лозе. За животни 40 m? постройка
Особености
Тухла
За контакт:
0898355212
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
Долина
Обява: 1j177860974543612
60 000 €
117 349.80 лв.
История на цената
(923 €, 1 805.23 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0898355212
Продава КЪЩА
120 000 €
234 699.60 лв.
(170 кв.м)
област Добрич с. Долина
Продава КЪЩА
120 000 €
234 699.60 лв.
(1280 кв.м)
област Добрич с. Долина
Продава КЪЩА
120 000 €
234 699.60 лв.
(170 кв.м)
област Добрич с. Долина
Продава КЪЩА
120 000 €
234 699.60 лв.
(170 кв.м)
област Добрич с. Долина
Продава КЪЩА
120 000 €
234 699.60 лв.
(170 кв.м)
област Добрич с. Долина
Продава КЪЩА
31 950 €
62 488.77 лв.
(90 кв.м)
област Добрич с. Миладиновци
Продава КЪЩА
85 000 €
166 245.55 лв.
(88 кв.м)
област Добрич гр. Каварна
Продава КЪЩА
82 000 €
160 378.06 лв.
(103 кв.м)
област Добрич гр. Шабла
Продажби
област Добрич
с. Долина
Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: