Продава КЪЩА
област Плевен, с. Девенци
16 000 €
31 293.28 лв.

(246 €, 481.13 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:23 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 48 пъти.
Площ:
65 m2
Двор:
2100 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.

Описание на имота:

'АДРЕС' недвижими имоти предлага къща с двор в с. Девенци, общ. Червен бряг. Къщата по документи е с площ от 40 кв.м., има навес с площ 25 кв.м. и двор с площ 2100 кв.м. Имотът е за ремонт, като има партиди за ток, кладенец, няма прекарано ВиК.

За повече информация и запитване за огледи-0889003359. Може да последвате страницата ни във фейсбук: Кристиян Цветанов-АДРЕС недвижими имоти Плевен.

Съдействаме за ипотечни и потребителски кредити, чрез Кредит център.
Особености
Тухла
За контакт:
0889 003 359
Брокер:
Александра Димитрова
0889 003 359
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН
0889003359
АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
koki_cvetanov.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, гр. Плевен, ул. 'Цар Симеон' 12, ет.1
http://www.address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Плевен, с. Девенци
Обява: 1j177858499315211

16 000 €
31 293.28 лв.
История на цената
(246 €, 481.13 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Плевен, с. Девенци

Виж още имоти от с. Девенци или още Къщи в с. Девенци, Плевен
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Плевен с. Девенци Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg