Продава КЪЩА
област София, в.з.Ярема
320 000 €
625 865.60 лв.

(1 185 €, 2 317.66 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:57 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 18 пъти.
Площ:
270 m2
Двор:
1620 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Velaro Properties,

Представяме ви къща с два парцела в живописната вилна зона 'Ярема', само на 20 км от София. Идеален имот за инвестиционен проект!

Предлагаме за продажба уникален имот с къща и два парцела във вилна зона 'Ярема', община Самоков, област Софийска. Къщата е с площ от 270 кв.м.Разпределението на къщата е следното: на първия етаж се намира просторен коридор, хол и трапезария, кухня, тоалетна, гараж и сауна. На втория етаж са разположени три спални, едната от която със самостоятелна баня и тоалетна, баня с тоалетна, тоалетна, както и голяма тераса. Третия етаж е отворено пространство с възможност за обосяване според нуждите на купувача, а двата парцела към нея са с площ от 834 кв.м. и 786 кв.м., което осигурява перфектни възможности за развитие на имота. Вторият парцел е идеален за изграждане на отделна постройка - вила, къща и т.н, което прави имота изключително подходящ за инвестиционен проект. Това предоставя възможност за изграждане на допълнителни сгради или дори за продажба на парцела, като го превръща в отличен избор за дългосрочна инвестиция.

Имотът предлага изключително спокойствие и уединение, като няма съседи пред къщата и от едната страна. Това го прави перфектен за тези, които търсят място за почивка, далеч от шума на града, но в същото време само на 20 км от София, с бърз достъп до столицата (около 30 минути с кола).

Параметри на имота:
- Къща с площ: 270 кв.м.
- Първи парцел: 834 кв.м.
- Втори парцел: 786 кв.м.
- Регулация: ДА (по регулационен план от 1973 г.)

Вилна зона 'Ярема' е известна с чистия въздух, природата и уединението, които предлага. В близост се намират:
- Ресторант 'Бай Илия'
- Конна база 'Адгор'
- Хотел и ресторант 'Pinus Villas'

Районът е богат на природни красоти, идеален за разходки, колоездене и ски (к.к. Боровец на около 50 км и Алеко на Витоша на 40 км).

Имотът е подходящ както за ваканционно ползване, така и за постоянно местоживеене.
За контакт:
0877100384
Агенция:
ВЕЛАРО ПРОПЪРТИС
0877100846
ВЕЛАРО ПРОПЪРТИС logo
В imot.bg от 2025 г.
velaroproperties.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Околовръстен път 23
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област София, в.з.Ярема
Обява: 1j177857265470327

320 000 €
625 865.60 лв.
История на цената
(1 185 €, 2 317.66 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област София, в.з.Ярема

Виж още имоти от в.з.Ярема или още Къщи в в.з.Ярема, София
Обяви за имоти Продажби област София в.з.Ярема Къщи