Продава КЪЩА
град Варна, м-т Ален мак
250 000 €
488 957.50 лв.

(3 906 €, 7 639.47 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:35 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 117 пъти.
Площ:
64 m2
Двор:
670 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1992 г.

Описание на имота:

Код оферта: 4562

🌿 МОРЕ, ТИШИНА И СОБСТВЕН ДВОР В АЛЕН МАК 🌿

Имоти Триумф предлага къща със страхотен потенциал в една от най-желаните местности край Варна м-т Ален Мак.

🏡 РЗП 64 кв.м.

🌳 Двор 670 кв.м. равен и отлично използваем

Допълнително:

✨ Таванска стая с панорамна тераса към морето

✨ Голямо избено помещение

✨ PVC дограма

✨ Ламинат и теракота

Дворът дава свобода да създадете свое райско кътче барбекю зона, градина, зеленчуци или овошки.

📍 На минути от плаж Кабакум

🚌 Автобусна спирка на 150 м

🛒 Магазини в близост

✔ Ток и вода с партиди

✔ Предстоящо включване към централна канализация

Ален Мак място, където морето, спокойствието и природата се срещат.

📞 За повече информация и огледи:

Найден Миланов 0893 477 699

С нас намираш бързо, купуваш умно и живееш щастливо! 🏡🍀
Особености
Тухла
За контакт:
0893477699
Брокер:
Найден Миланов
0893477699
Офис: гр. Варна, ул. Сирма Войвода 3 А
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ТРИУМФ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0892702793
ТРИУМФ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
triumphimoti.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, Ул.Сирма Войвода 3 А
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
град Варна, м-т Ален мак
Обява: 1j177856774476558

250 000 €
488 957.50 лв.
История на цената
(3 906 €, 7 639.47 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, м-т Ален мак

Виж още имоти от Варна или още Къщи във Варна

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Варна м-т Ален мак Къщи