Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Момино село
37 900 €
74 125.96 лв.

(474 €, 927.06 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:12 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 122 пъти.
Площ:
80 m2
Двор:
1400 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

оф.275 Предлагаме къща с голям двор на тихо и спокойно място в с.Момино село. Къщата е с претърсван покрив, има партиди ток и вода и се състои от: голям салон и три стаи;разполага с избено помещение. Имота е с двор 1400кв.м. с гараж, допълнителна постройка - лятна кухня, постройка с баня и тоалетна, разполага с външна чешма и кладенец. Безплатно съдействие при необходимост от кредитиране към всички банки, при най-добри условия. Безплатни огледи. За контакти: Пепа Ангелова, уеб сайт: pepaangelova.com
Особености
Тухла
С гараж
За ремонт
За контакт:
0888554228
Брокер:
Пепа Ангелова
0888554228
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПЕПА АНГЕЛОВА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0888554228
ПЕПА  АНГЕЛОВА    НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
В imot.bg от 2023 г.
pepaangelova767.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул.Пещерско шосе 122А , https://www.pepaangelova.com/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Момино село
Обява: 1j177849793704845

37 900 €
74 125.96 лв.
(474 €, 927.06 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, с. Момино село

Виж още имоти от с. Момино село или още Къщи в с. Момино село, Пловдив
Обяви за имоти Продажби област Пловдив с. Момино село Къщи