Продава КЪЩА
град Бургас, Сарафово
375 000 €
733 436.25 лв.

(2 246 €, 4 392.79 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 1:09 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 69 пъти.
Площ:
167 m2
Двор:
500 m2
Етаж:
2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме за продажба самостоятелна обзаведена къща на два етажа, с 4 спални в комплекс Виктория Хил , Сарафово. Къщата е с площ 167 кв.м. и 500 кв.м личен двор. Разпределение: първи етаж - просторна дневна с кухненски бокс и кът за хранене, зона за отдих, спалня, баня с душ и тоалетна, просторна веранда с голям двор; втори етаж - 3 спални, складово помещение, коридор, 2 бани с душ и тоалетна, просторна тераса. Продава се напълно обзаведена и оборудвана. Комплекс Виктория Хил се намира на около 1 км от плажа, в живописен, жилищен район, между Сарафово и Поморие. Комплексът е на 5 минути с кола от летище Бургас и на 10 минути от центъра на град Бургас, което осигурява лесен достъп до градската инфраструктура и развлечения. Удобствата, които комплекса предлага са: 4 басейна с детска секция, 2 спортни площадки, зона за барбекю, детски площадки, поддържана и красиво озеленена територия, денонощна охрана и видеонаблюдение, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, паркинг.
Номер на обява в сайта ни https://imoti-vichvan.com/: 8950
За контакт:
0895622633
Агенция:
ВИЧВАН-Г
0898868530
ВИЧВАН-Г logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
vichvan-g.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ул. Цар Симеон 69
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
град Бургас, Сарафово
Обява: 1j177845095658827

375 000 €
733 436.25 лв.
История на цената
(2 246 €, 4 392.79 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Сарафово

Виж още имоти от Бургас или още Къщи в Бургас

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Бургас Сарафово Къщи