Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Моминско
Виж карта
50 000 €
97 791.50 лв.
(769 €, 1 504.03 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 20:48 на 9 май, 2026 год.
Обявата е посетена
51
пъти.
Площ:
65 m
2
Двор:
700 m
2
и блокирай Агенцията
15:23 ч., 15.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
15:23 ч., 15.05.2026
Описание на имота:
Стара кирпичена къща с площ 65 кв.м, и двор 700 кв.м. Имота е за ремонт.
Особености
ПК
За контакт:
0899107396
Агенция:
МАРИЕЛА ИМОТИ
0899107396
В imot.bg
от 2014 г.
marielaimoti.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул. Розова долина 2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Пловдив, с. Моминско
Обява: 1j177834891107697
50 000 €
97 791.50 лв.
История на цената
(769 €, 1 504.03 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0899107396
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
МАРИЕЛА ИМОТИ
област Пловдив, гр. Пловдив, ул. Розова долина 2
В imot.bg
от 2014 г.
Продава КЪЩА
310 000 €
606 307.30 лв.
(198 кв.м)
област Пловдив с. Марково
Продава КЪЩА
Цена при запитване
(270 кв.м)
област Пловдив с. Марково
Продава КЪЩА
310 000 €
606 307.30 лв.
(198 кв.м)
област Пловдив с. Първенец
Продава КЪЩА
360 000 €
704 098.80 лв.
(320 кв.м)
област Пловдив с. Белащица
Още обяви в imot.bg от МАРИЕЛА ИМОТИ
Виж всички
Продава КЪЩА
25 000 €
48 895.75 лв.
(40 кв.м)
област Пловдив с. Белозем
Продава КЪЩА
30 000 €
58 674.90 лв.
(64 кв.м)
област Пловдив с. Кръстевич
Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
69 000 €
134 952.27 лв.
(92 кв.м)
област Пловдив с. Крумово
Продава БИЗНЕС ИМОТ
63 000 €
123 217.29 лв.
(135 кв.м)
област Пловдив хижа Здравец
Продажби
област Пловдив
с. Моминско
Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: