Продава КЪЩА
област Пазарджик, гр. Батак
м. Еньов камък
185 000 €
361 828.55 лв.

(804 €, 1 572.49 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Коригирана в 9:12 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 172 пъти.
Площ:
230 m2
Двор:
683 m2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме новострояща се къща в землището на гр. Батак с панорамна гледка към язовир Батак.

Имотът се продава на етап Акт 14 и е със:
- РЗП 230 кв.м.
- парцел 683 кв.м.

Разпределение:
- 4 спални
- 2 хола
- 2 бани
- котелно помещение

Къщата е с изградена монолитна конструкция и разполага с:
- проекти по всички необходими части Архитектура, Конструкции, ВиК, Електро, Енергийна ефективност и вертикално планиране;
- септична яма.

Верандата е подготвена за затваряне с дограма, като това може да бъде изпълнено след издаване на Акт 16 от бъдещия собственик.

Имотът е подходящ както за ваканционен дом, така и за целогодишно живеене. Голямо предимство е, че конструкцията и административните процедури вече са завършени, което спестява време и значителни разходи на бъдещия собственик.

За повече информация: Симона Сагева +359887800868

С Galaxy Properties получавате пълно съдействие през целия процес от избора на имот до финализиране на сделката. Нашият опитен кредитен консултант предлага безплатно съдействие за ипотека и финансиране (работим с всички банки)
-Юридическа проверка и сигурност

www.galaxyproperties.bg - РАЗЛИЧНИТЕ БРОКЕРИ
Особености
Тухла
За контакт:
0887800868
Агенция:
ГАЛАКСИ ПРОПЪРТИЙС
0878875585
ГАЛАКСИ ПРОПЪРТИЙС logo
В imot.bg от 2023 г.
galaxyproperties.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, ж.к. Стрелбище, ул. Мила Родина 36
http://www.galaxyproperties.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Пазарджик, гр. Батак
м. Еньов камък
Обява: 1j177814094120199

185 000 €
361 828.55 лв.
История на цената
(804 €, 1 572.49 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пазарджик, гр. Батак, м. Еньов камък

Виж още имоти от гр. Батак или още Къщи в гр. Батак, Пазарджик
Обяви за имоти Продажби област Пазарджик гр. Батак Къщи