Продава КЪЩА
област Варна, с. Добрина
162 750 €
318 311.33 лв.

(1 356 €, 2 652.11 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:35 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 109 пъти.
Площ:
120 m2
Двор:
1200 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1990 г.

Описание на имота:

🦁 Агенция за недвижими имоти Lions Group ви представя:

🏡 Имот с две къщи и разработен бизнес в с. Добрина 🌿

Предлагаме за продажба уникален имот с много възможности, разположен в спокойно и живописно село само на 5 км от гр. Провадия.

💶 Отлична инвестиция за живеене и бизнес!

🌳 Двор: 1200 кв.м

🏠 Имотът включва:

🏡 Основна къща 64 кв.м

2 стаи

Баня с тоалет

🏡 Втора къща:

2 стаи

Баня с тоалет

Килер

🏚️ Допълнителни постройки:

🐄 Плевня

🚜 Хамбар

🚗 Гараж

🏡 Навеси

🛠️ Покривите и на двете къщи са изцяло сменени

🔥 Отопление:

⚡ Ток

❄️ Климатици

🔥 Камина

🌲 Парно на дърва

💧 Кладенец в имота

🛒 БОНУС: Разработен хранителен магазин в парцела готов бизнес!

📍 Локация:

🌿 Тишина и спокойствие

🌄 Красива природа

🚗 Бърз достъп до гр. Провадия

✨ Перфектен имот както за семейно жилище, така и за инвестиция с допълнителен доход!

📞 За повече информация и оглед свържете се с нас!

Телефон - 0895 142 147

Реф. номер - 18076

Брокер - Свилен Воденичаров

Район - село Добрина

Цена на имота - 162 750
Особености
Тухла
С гараж
С действащ бизнес
Обзаведен
Видео наблюдение
За контакт:
0895142147
Брокер:
Свилен Воденичаров
0895142147
Офис: бул.Васил Левски 10
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЛАЙЪНС ГРУП
0887222477 / 0890158711
ЛАЙЪНС ГРУП logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
lionsgroup.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Дубровник 48; бул. Сливница 165 ет.1 ат.1