Продава КЪЩА
област Габрово, с. Музга
125 000 €
244 478.75 лв.

(1 179 €, 2 305.92 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:40 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 204 пъти.
Площ:
106 m2
Двор:
710 m2
Етаж:
2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Предлагаме на Вашето внимание монолитна къща в с. Музга на три нива, с прекрасен двор, красива ограда, зидана с дялан камък и автоматизирана порта за достъп на автомобили. Дворното място е с площ 710 кв.м., добре организирано с плодни дръвчета, каменни дувари, поддържан тревен килим, широка площадка и навес за автомобили, стопански постройки, битовки и складови помещения с обща площ 106 кв.м.; дворът е осветен, с видео наблюдение, слънчев и лесно достъпен от асфалтирана улица; имотите наоколо са добре поддържани и лицеприятни. По документи къщата е едноетажна, но са обособени полувкопан етаж с три помещения, баня, тоалетна; основния жилищен етаж е разпределен в голям кухненски бокс с просторна всекидневна, две самостоятелни спални и вътрешно стълбище, което ни отвежда до високо подпокривно пространство с панорамен балкон там могат д се обособят стаи и баня с тоалетна. Къщата е изцяло с бетонни плочи, без конструктивни нарушения, с подменена дограма. Отоплението е на твърдо гориво и климатици. Продава се с наличното обзавеждане и оборудване. За повече информация и оглед на имота се обърнете към брокера на обявата Красен Дойков на тел. 0887 60 23 24.
Особености
Тухла
С гараж
Интернет връзка
Обзаведен
Видео наблюдение
За контакт:
0887602324
Брокер:
Красен Дойков
0887602324
Офис: гр. Габрово, ул.'Скобелевска' 30
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕГЕНТ
0884 800 810; 066 800 850
РЕГЕНТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
regent.imot.bg
Адрес:
област Габрово, гр. Габрово, 13, Opalchenska - str.
http://www.regent.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Габрово, с. Музга
Обява: 1j177788405862415

125 000 €
244 478.75 лв.
История на цената
(1 179 €, 2 305.92 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Габрово, с. Музга

Виж още имоти от с. Музга или още Къщи в с. Музга, Габрово
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Габрово с. Музга Къщи