Продава КЪЩА
област Благоевград, с. Бучино
60 000 €
117 349.80 лв.

(323 €, 631.73 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:41 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 314 пъти.
Площ:
186 m2
Двор:
855 m2
Етаж:
2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба масивна двуетажна къща, всеки един етаж със застроена площ от 61 кв.м., с голям парцел с площ 855 кв.м., находяща се в село Бучино, на 8 км от гр. Благоевград.

На всеки един от етажите има по 3 стаи, както и тераса на втория етаж, от която се открива прекрасна гледка към Рила планина и Благоевград.

В имота има изграден гараж с площ от 20 кв.м., както и 2 селскостопански постройки.

Парцелът е равен като има собствен водоизточник (сонда за вода) с добър дебит, както и ток.

Къщата се нуждае от ремонт.
Особености
Тухла
С гараж
За ремонт
За контакт:
0899942920
Агенция:
БЛАГОЕВГРАД ПРОПЕРТИС
073/59-09-09 ; 0899/942 920
БЛАГОЕВГРАД ПРОПЕРТИС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
avenuebl.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Благоевград, ул.'Даме Груев' 1
http://www.blagoevgradproperties.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Благоевград, с. Бучино
Обява: 1j177756011951204

60 000 €
117 349.80 лв.
История на цената
(323 €, 631.73 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Благоевград, с. Бучино

Виж още имоти от с. Бучино или още Къщи в с. Бучино, Благоевград
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Благоевград с. Бучино Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg