Продава КЪЩА
област Бургас, с. Орлинци
38 000 €
74 321.54 лв.

(317 €, 620.00 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:45 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 160 пъти.
Площ:
120 m2
Двор:
4000 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ЕЛ ЕКС Ви представя напълно реновирана къща в с. Орлинци - готова за живеене!
Предлагаме Ви модернизирана къща с площ 120 кв.м, само на кратко разстояние от Бургас.
Имотът е напълно обновен, с нов покрив, ново обзавеждане, нова техника и множество подобрения, които го правят готов за нанасяне веднага.

🏡 Разпределение

Къщата е с отлично разпределение и функционалност:

просторни помещения

вътрешно и външно стълбище

възможност за обособяване на допълнителни стаи

две помощни постройки в двора.

Подходящ за:

целогодишно живеене

ваканционен дом

инвестиция

семейство, което търси спокойствие и пространство.

При интерес сес свържете с нас и цитирайте този код 11028591
Особености
Тухла
За контакт:
0877448142
Агенция:
ЕЛ ЕКС ПРОПЪРТИ
0894704519
В imot.bg от 2026 г.
lxproperty.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ж.к. 'Славейков' бл. 78 вх.Б,208713833
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Бургас, с. Орлинци
Обява: 1j177703472054989

38 000 €
74 321.54 лв.
История на цената
(317 €, 620.00 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, с. Орлинци

Виж още имоти от с. Орлинци или още Къщи в с. Орлинци, Бургас
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Бургас с. Орлинци Къщи