Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
65 000 €
127 128.95 лв.,, Продава КЪЩА, област Пловдив, гр. Първомай
Площ: 60 кв.м, Агенция, Газ: ДА, ТEЦ: ДА, Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.,
Продава КЪЩА
област Пловдив, гр. Първомай
Виж карта
65 000 €
127 128.95 лв.
(1 083 €, 2 118.16 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:06 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена
1516
пъти.
Площ:
60 m
2
Двор:
900 m
2
Газ:
ДА
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла,
Въведен в експлоатация
1970 - 1979 г.
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
22:06 ч., 15.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
22:06 ч., 15.05.2026
Описание на имота:
Имотът е в регулация. В него има две къщи, едната от които е тухлена, а другата кирпичена. Къшите са за ремонт. Намира се в близост до казармата.
Особености
Тухла
За контакт:
0877763604
Агенция:
СТ ПРОПЪРТИС ЕООД
0877763604
В imot.bg
от 2022 г.
stproperties.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област Добрич, гр. Балчик, Лайтхаус голф ризорт
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Пловдив, гр. Първомай
Обява: 1j175834409637433
65 000 €
127 128.95 лв.
История на цената
(1 083 €, 2 118.16 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0877763604
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
СТ ПРОПЪРТИС ЕООД
област Добрич, гр. Балчик, Лайтхаус голф ризорт
В imot.bg
от 2022 г.
Продава КЪЩА
110 000 €
215 141.30 лв.
(203 кв.м)
област Пловдив гр. Първомай
Продава КЪЩА
180 000 €
352 049.40 лв.
(110 кв.м)
област Пловдив гр. Първомай
Продава КЪЩА
105 000 €
205 362.15 лв.
(330 кв.м)
област Пловдив гр. Първомай
Продава КЪЩА
109 900 €
214 945.72 лв.
(140 кв.м)
област Пловдив гр. Първомай
Продажби
област Пловдив
гр. Първомай
Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: