Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
20 000 €
39 116.60 лв.,, Продава КЪЩА, област Варна, с. Бояна
Площ: 80 кв.м, Частно лице, Етаж: 0 от 1, Газ: НЕ, ТEЦ: НЕ, Тухла, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.,
Продава КЪЩА
област Варна, с. Бояна
Виж карта
20 000 €
39 116.60 лв.
(250 €, 488.96 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 6:23 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена
1188
пъти.
Площ:
80 m
2
Двор:
900 m
2
Етаж:
0 от 1
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла,
Въведен в експлоатация
1960 - 1969 г.
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
03:31 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
03:31 ч., 17.05.2026
За контакт:
0888279550
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Варна, с. Бояна
Обява: 1j175059530800983
20 000 €
39 116.60 лв.
История на цената
(250 €, 488.96 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
0888279550
Продава КЪЩА
13 450 €
26 305.91 лв.
(80 кв.м)
област Варна с. Бояна
Продава КЪЩА
12 000 €
23 469.96 лв.
(40 кв.м)
област Варна с. Бояна
Продава КЪЩА
36 000 €
70 409.88 лв.
(100 кв.м)
област Варна с. Бояна
Продава КЪЩА
15 000 €
29 337.45 лв.
(82 кв.м)
област Варна с. Бояна
Продава КЪЩА
44 900 €
87 816.77 лв.
(90 кв.м)
област Варна с. Осеново
Продава КЪЩА
215 000 €
420 503.45 лв.
(190 кв.м)
област Варна с. Близнаци
Продава КЪЩА
174 500 €
341 292.34 лв.
(155 кв.м)
област Варна с. Орешак
Продава КЪЩА
230 000 €
449 840.90 лв.
(181 кв.м)
област Варна с. Приселци
Продажби
област Варна
с. Бояна
Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: