Продава КЪЩА
област Габрово, с. Драгневци
125 000 €
244 478.75 лв.

(1 250 €, 2 444.79 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 8:39 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 781 пъти.
Площ:
100 m2
Двор:
1400 m2
Етаж:
1 от 1
Строителство:
Гредоред, Въведен в експлоатация 2023 г.

Описание на имота:

Не всеки търси просто къща.
Някои хора търсят място, където шумът спира.
Само на 7 км от Трявна, сред тишината на Стара планина и на 700 м надморска височина, тази напълно реновирана къща в с. Драгневци не се опитва да впечатлява шумно. Просто го прави.
100 кв.м дом + 1400 кв.м двор.
Три спални, две бани, механа с камина, централно отопление на дърва, веранда, барбекю зона и гледка, която не изглежда реална при залез.
Къщата е завършена така, както хората обзавеждат дом за себе си, не за снимки: топлина
уют
спокойствие
и усещане, че времето тук тече по-бавно.
Нова дограма, 10 см изолация, изцяло ново обзавеждане, оборудвана кухня, телевизор във всяка стая, видеонаблюдение и целогодишен достъп по асфалтов път.
Дворът е изравнен и подготвен за живот, не просто за косене.
Каменният дувар и панорамната площадка превръщат сутрешното кафе в ритуал
Подходяща е:
за целогодишно живеене
за бягство от града
за boutique guest house
или за хора, които вече са разбрали, че истинският лукс е тишината.
?с. Драгневци, област Габрово
? 100 кв.м РЗП
? 1400 кв.м двор
? 125 000 евро
Особености
Гредоред
С паркинг
Интернет връзка
Обзаведен
Видео наблюдение
За контакт:
0888946561
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Габрово, с. Драгневци
Обява: 1j174729192278567

125 000 €
244 478.75 лв.
История на цената
(1 250 €, 2 444.79 лв./m2)

Не се начислява ДДС
0888946561
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Габрово, с. Драгневци

Виж още имоти от с. Драгневци или още Къщи в с. Драгневци, Габрово
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Габрово с. Драгневци Къщи