Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
80 000 €
156 466.40 лв.,, Продава КЪЩА, област София, с. Скравена
Площ: 90 кв.м, Агенция, Гредоред, Въведен в експлоатация ,
Продава КЪЩА
област София, с. Скравена
Виж карта
80 000 €
156 466.40 лв.
(889 €, 1 738.73 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 15:29 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена
2777
пъти.
Площ:
90 m
2
Двор:
850 m
2
и блокирай Агенцията
17:05 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
17:05 ч., 17.05.2026
Описание на имота:
Предлагаме ви новоремонтираща се къща в село Скравена с двор от 850кв.м.Къщата е с нов покрив и нова дограма.
Особености
Гредоред
За контакт:
0898487913
Агенция:
НОВА СОФИЯ
0898487913
В imot.bg
от 2006 г.
sunnyhome.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област София, гр. София, гр.София,ул.''Хисаря'' 3-А
http://www.novasofia.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област София, с. Скравена
Обява: 1j174555851976449
80 000 €
156 466.40 лв.
История на цената
(889 €, 1 738.73 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
0898487913
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
НОВА СОФИЯ
област София, гр. София, гр.София,ул.''Хисаря'' 3-А
В imot.bg
от 2006 г.
Продава КЪЩА
155 000 €
303 153.65 лв.
(148 кв.м)
област София с. Скравена
Продава КЪЩА
71 000 €
138 863.93 лв.
(105 кв.м)
област София с. Скравена
Продава КЪЩА
73 500 €
143 753.51 лв.
(105 кв.м)
област София с. Скравена
Продава КЪЩА
242 892 €
475 055.46 лв.
(117 кв.м)
област София гр. Годеч
Още обяви в imot.bg от НОВА СОФИЯ
Виж всички
Продава КЪЩА
175 000 €
342 270.25 лв.
(140 кв.м)
област София с. Трудовец
Продава КЪЩА
90 000 €
176 024.70 лв.
(60 кв.м)
област София гр. Правец
Продава КЪЩА
66 000 €
129 084.78 лв.
(120 кв.м)
област София с. Видраре
Продава КЪЩА
120 000 €
234 699.60 лв.
(160 кв.м)
област София с. Трудовец
Продажби
област София
с. Скравена
Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: