Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
95 000 €
185 803.85 лв.,, Продава КЪЩА, област София, с. Василовци
Площ: 170 кв.м, Частно лице, Газ: НЕ, ТEЦ: НЕ, Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.,
Продава КЪЩА
област София, с. Василовци
Виж карта
95 000 €
185 803.85 лв.
(559 €, 1 093.31 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 22:26 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена
898
пъти.
Площ:
170 m
2
Двор:
900 m
2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла,
Въведен в експлоатация
1980 - 1989 г.
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
17:05 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
17:05 ч., 17.05.2026
Описание на имота:
Продавам 2етажна тухлена къща с плоча в село Василовци, община Драгоман на 20минути път от гр. Костинброд и на 40минути от град София .
Двора е равен и с големина 900кв.м.
Къщата е на 2 етажа без обзавеждане с вътрешни стълби.
Особености
Тухла
За ремонт
За контакт:
0878746411
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област София, с. Василовци
Обява: 1j174538833593228
95 000 €
185 803.85 лв.
История на цената
(559 €, 1 093.31 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
0878746411
Продава КЪЩА
85 000 €
166 245.55 лв.
(45 кв.м)
област София с. Василовци
Продава КЪЩА
95 000 €
185 803.85 лв.
(170 кв.м)
област София с. Василовци
Продава КЪЩА
333 000 €
651 291.39 лв.
(312 кв.м)
област София гр. Божурище
Продава КЪЩА
333 000 €
651 291.39 лв.
(312 кв.м)
област София с. Гурмазово
Продава КЪЩА
242 892 €
475 055.46 лв.
(117 кв.м)
област София гр. Годеч
Продава КЪЩА
389 110 €
761 033.01 лв.
(233 кв.м)
област София гр. Годеч
Продава КЪЩА
313 900 €
613 935.04 лв.
(178 кв.м)
област София с. Хераково
Продава КЪЩА
337 000 €
659 114.71 лв.
(225 кв.м)
област София гр. Божурище
Продажби
област София
с. Василовци
Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: