Продава КЪЩА
град Хасково, Промишлена зона - Изток
Изгрев
90 000 €
176 024.70 лв.

(776 €, 1 517.72 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:46 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 92 пъти.
Площ:
116 m2
Двор:
290 m2
Строителство:
Тухла, 1990 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти МИРА , предлага за продажба КЪЩА, разположена в кв. Изгрев, град Хасково
Предлагаме ви за продажба Недвижим имот представляващ ½ от парцел с обща площ 580 кв.м., ведно с построената в него жилищна сграда на калкан на два етажа всяка със ЗП от 58 кв.м. Разполага с приземен етаж-складово помещение, стая и санитарен възел. Допълнителни стопански постройки и паркомясто. Изложението е южно. Всеки етаж е с идентично разпределение. Достъпа между етажите е с вътрешни стълби. Къщата е на плоча между етажите. Имотът е с отличен потенциал, може да бъде вашия уютен, просторен и слънчев дом, за който винаги сте мечтали, с лесен достъп до ежедневните удобства на града.
Особености
Тухла
За контакт:
0878690673
Агенция:
ИМОТИ-МИРА
0878 690 671
ИМОТИ-МИРА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
imoti_mira.imot.bg
Адрес:
област Хасково, гр. Хасково, ул. 'Преслав' 28
http://www.imoti-mira.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
град Хасково, Промишлена зона - Изток
Изгрев
Обява: 1j174299252530079

90 000 €
176 024.70 лв.
История на цената
(776 €, 1 517.72 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Хасково, Промишлена зона - Изток, Изгрев

Виж още имоти от Хасково или още Къщи в Хасково

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Хасково Промишлена зона - Изток Къщи