Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
11 000 €
21 514.13 лв.,, Продава КЪЩА, област Добрич, с. Ангеларий
Площ: 80 кв.м, Агенция, Тухла, ,
Продава КЪЩА
област Добрич, с. Ангеларий
Виж карта
11 000 €
21 514.13 лв.
(138 €, 269.90 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 10:04 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена
3264
пъти.
Площ:
80 m
2
Двор:
730 m
2
и блокирай Агенцията
11:05 ч., 18.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
11:05 ч., 18.05.2026
Описание на имота:
За повече информация на посочените телефони.
Особености
Тухла
С паркинг
За контакт:
0895638166
Агенция:
СИ СИ ЕМ
0895 638 166.0878 97 57 65.
В imot.bg
от 2009 г.
sisi-em.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, ул.Иван Пенаков 15.В.WWW.SISI-M.COM.
http://www.sisi-m.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Добрич, с. Ангеларий
Обява: 1j173935832247467
11 000 €
21 514.13 лв.
История на цената
(138 €, 269.90 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0895638166
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
СИ СИ ЕМ
В imot.bg
от 2009 г.
Продава КЪЩА
85 000 €
166 245.55 лв.
(88 кв.м)
област Добрич гр. Каварна
Продава КЪЩА
82 000 €
160 378.06 лв.
(103 кв.м)
област Добрич гр. Шабла
Продава КЪЩА
31 950 €
62 488.77 лв.
(90 кв.м)
област Добрич с. Миладиновци
Продава КЪЩА
120 000 €
234 699.60 лв.
(128 кв.м)
област Добрич с. Вранино
Още обяви в imot.bg от СИ СИ ЕМ
Виж всички
Продава КЪЩА
210 000 €
410 724.30 лв.
(146 кв.м)
област Добрич с. Соколово
Продава КЪЩА
220 000 €
430 282.60 лв.
(105 кв.м)
област Добрич с. Оброчище
Продава КЪЩА
75 000 €
146 687.25 лв.
(100 кв.м)
област Добрич с. Църква
Продава КЪЩА
79 600 €
155 684.07 лв.
(80 кв.м)
област Добрич с. Змеево
Продажби
област Добрич
с. Ангеларий
Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: