Село Очуша е тихо и спокойно място на 1 час път от София.Къщата е реновирана през 2024 г. ,напълно обзаведена с чисто нови мебели ,техника ,бани ,кухня ,лятна кухня,външно джакузи и 75м сондаж,като алтернативен водоизточник.Отоплението е с канадска печка на дърва и wi-fi конвектори Адакс.Достъпа до втория етаж е с вътрешно стълбище от дъб.В стаите на първия етаж има вградени гардероби.Мебелите са от масивно дърво.Къщата разполага с просторен чардак с прекрасни гледки към Боровец.