Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
160 000 €
312 932.80 лв.,, Продава КЪЩА, област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Площ: 250 кв.м, Частно лице, Етаж: 1 от 3, Газ: НЕ, ТEЦ: НЕ, Тухла, Не е въведен в експлоатация ,
Продава КЪЩА
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
M.юрта Балкана
Виж карта
160 000 €
312 932.80 лв.
(640 €, 1 251.73 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:32 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена
439
пъти.
Площ:
250 m
2
Двор:
400 m
2
Етаж:
1 от 3
и блокирай Агенцията
17:38 ч., 15.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
17:38 ч., 15.05.2026
Описание на имота:
Продава се недовършена къща от собственик!!! Панорама море и планина чист въздух !!! В райьона Еко пътеки с водопадчета !!!! готови документи за строителство!!!
Особености
Тухла
С паркинг
За контакт:
0886086898
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
M.юрта Балкана
Обява: 1j173463768499413
160 000 €
312 932.80 лв.
История на цената
(640 €, 1 251.73 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0886086898
/Частно лице/
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
Местоположение:
област Бургас, к.к. Слънчев бряг, M.юрта Балкана
Виж още
имоти от к.к. Слънчев бряг
или
още Къщи в к.к. Слънчев бряг, Бургас
Още обяви в imot.bg
Продава КЪЩА
100 000 €
195 583.00 лв.
(100 кв.м)
област Бургас к.к. Слънчев бряг
Продава КЪЩА
590 000 €
1 153 939.70 лв.
(160 кв.м)
област Бургас к.к. Слънчев бряг
Продава КЪЩА
1 190 000 €
2 327 437.70 лв.
(500 кв.м)
област Бургас к.к. Слънчев бряг
Продава КЪЩА
177 000 €
346 181.91 лв.
(160 кв.м)
област Бургас к.к. Слънчев бряг
Продава КЪЩА
580 000 €
1 134 381.40 лв.
(158 кв.м)
област Бургас к.к. Слънчев бряг
Продава КЪЩА
225 000 €
440 061.75 лв.
(260 кв.м)
област Бургас к.к. Слънчев бряг
Продава КЪЩА
160 000 €
312 932.80 лв.
(250 кв.м)
област Бургас к.к. Слънчев бряг
Продава КЪЩА
580 000 €
1 134 381.40 лв.
(158 кв.м)
област Бургас к.к. Слънчев бряг
Продажби
област Бургас
к.к. Слънчев бряг
Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: