Продава КЪЩА
област Варна, с. Ново Оряхово
82 500 €
161 355.98 лв.

(377 €, 737.35 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 13:10 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1679 пъти.
Площ:
219 m2
Двор:
744 m2
Етаж:
3
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, 2003 г.

Описание на имота:

АНИ- БО има удоволствието да Ви предостави за продажба, триетажна къща в село Ново Оряхов. Къщата е с АКТ 14 има РЗП 219 кв. м. и прилежащ двор от 744кв. м. Поставена е алуминиева дограма. Разпределение на етажите:
Първи етаж: Просторна дневна с кухненски бокс, две спални, коридор, баня с тоалетна и още една тоалетна. Външно стълбище към вторият етаж. В проекта е предвидена веранда пред дневната.
Втори етаж: Голям хол, две спални, коридор, баня с тоалетна и още една тоалетна, сгъваема стълба към трети мансарден етаж. Тераса пред хола.
Трети мансарден етаж: Възможност за изграждане на две спални и баня с тоалетна.
В дворът който е ограден с масивна ограда има изградени основи за гараж.
Като цяло къща с голям потенциал. Инвестиция във вашият нов дом или къща за семейна лятна почивка само на 6 км. от красивите плажове на Шкорпиловци.
Село Ново Оряхово се намира на 37км. от град Варна по магистрала Черно Море. В близост са комплекс Камчия с обширните си плажове, Лонгоза и река Камчия.
Цена 82500евро. За връзка Милен Иванов тел. 0899 395 397
Агенция АНИ-БО 20 години е лидер в консултирането и продажбата на недвижими имоти в България. Нашите консултанти Ви съпътстват във всеки етап от процеса на покупко- продажба на недвижим имот . Предлагаме цялостна правна и техническа помощ до окончателното финализиране на сделката ви в сферата на недвижимите имоти! Работим с 12 от най- големите банки на пазара и ще Ви помогнем да намерите най-подходящия кредитен продукт според изискванията ви!