Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
12 000 €
23 469.96 лв.,, Продава КЪЩА, област Плевен, с. Лозица
Площ: 58 кв.м, Частно лице, Тухла, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.,
Продава КЪЩА
област Плевен, с. Лозица
Виж карта
12 000 €
23 469.96 лв.
(207 €, 404.86 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:05 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена
2145
пъти.
Площ:
58 m
2
Двор:
1150 m
2
Строителство:
Тухла,
Въведен в експлоатация
1960 - 1969 г.
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
14:36 ч., 16.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
14:36 ч., 16.05.2026
За контакт:
0889272945
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Плевен, с. Лозица
Обява: 1j167135597329067
12 000 €
23 469.96 лв.
История на цената
(207 €, 404.86 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
0889272945
Продава КЪЩА
25 000 €
48 895.75 лв.
(80 кв.м)
област Плевен с. Лозица
Продава КЪЩА
16 500 €
32 271.20 лв.
(100 кв.м)
област Плевен с. Лозица
Продава КЪЩА
25 000 €
48 895.75 лв.
(200 кв.м)
област Плевен с. Лозица
Продава КЪЩА
120 000 €
234 699.60 лв.
(140 кв.м)
област Плевен с. Ясен
Продава КЪЩА
32 500 €
63 564.48 лв.
(80 кв.м)
област Плевен с. Горни Дъбник
Продава КЪЩА
35 279.14 €
69 000 лв.
(120 кв.м)
област Плевен с. Обнова
Продава КЪЩА
249 900 €
488 761.92 лв.
(124 кв.м)
област Плевен с. Ясен
Продава КЪЩА
100 000 €
195 583.00 лв.
(230 кв.м)
област Плевен с. Къшин
Продажби
област Плевен
с. Лозица
Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: