Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
57 200 €
111 873.48 лв.,, Продава КЪЩА, област Габрово, гр. Севлиево
Площ: 58 кв.м, Агенция, Етаж: 1, Тухла, Въведен в експлоатация ,
Продава КЪЩА
област Габрово, гр. Севлиево
Крушевски баир
Виж карта
57 200 €
111 873.48 лв.
(986 €, 1 928.45 лв./m
2
)
Цената е без ДДС
Коригирана в 10:51 на 14 февруари, 2026 год.
Обявата е посетена
597
пъти.
Площ:
58 m
2
Двор:
258 m
2
Етаж:
1
и блокирай Агенцията
18:50 ч., 16.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
18:50 ч., 16.05.2026
Описание на имота:
Едноетажна масивна къща и двор 258м2. Къщата се състои от коридор, хол, две спални. Има нужда от съвременен ремонт.
Особености
Тухла
За контакт:
066/ 80 85 74
Агенция:
МОНОЛИТ
066/ 80 85 74 или 0885 118119
В imot.bg
от 2008 г.
monolit-bg.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област Габрово, гр. Габрово, ул. Скобелевска 32, ет.1 ( срещу театъра)
http://www.monolit-bg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
Крушевски баир
Обява: 1j141751176068798
57 200 €
111 873.48 лв.
(986 €, 1 928.45 лв./m
2
)
Цената е без ДДС
066/ 80 85 74
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
МОНОЛИТ
В imot.bg
от 2008 г.
monolit-bg.imot.bg
Местоположение:
област Габрово, гр. Севлиево, Крушевски баир
Виж още
имоти от гр. Севлиево
или
още Къщи в гр. Севлиево, Габрово
Още обяви в imot.bg
Продава КЪЩА
129 900 €
254 062.32 лв.
(176 кв.м)
област Габрово гр. Севлиево
Продава КЪЩА
55 000 €
107 570.65 лв.
(122 кв.м)
област Габрово гр. Севлиево
Продава КЪЩА
499 000 €
975 959.17 лв.
(250 кв.м)
област Габрово гр. Севлиево
Продава КЪЩА
55 000 €
107 570.65 лв.
(119 кв.м)
област Габрово гр. Севлиево
Още обяви в imot.bg от МОНОЛИТ
Виж всички
Продава КЪЩА
37 000 €
72 365.71 лв.
(124 кв.м)
област Габрово с. Здравковец
Продава КЪЩА
58 000 €
113 438.14 лв.
(150 кв.м)
област Габрово с. Милковци
Продава КЪЩА
179 450 €
350 973.69 лв.
(166 кв.м)
област Габрово гр. Дряново
Продава КЪЩА
198 000 €
387 254.34 лв.
(160 кв.м)
област Габрово с. Гърня
Продажби
област Габрово
гр. Севлиево
Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: