Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
област Ловеч, гр. Троян
Василевско
70 000 €
136 908.10 лв.

(778 €, 1 521.64 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:44 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 70 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
1-ви от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

Продава се етаж от къща в гр. Троян, кв. Василевско

Предлагаме за продажба първи етаж от триетажна жилищна сграда, разположена в предпочитан и спокоен район на гр. Троян кв. Василевско. Имотът е с обща площ от 90 кв.м. и е функционално разделен на две самостоятелни части с отделни входове, което го прави подходящ както за две домакинства, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

отделна тоалетна
Имотът има нужда от ремонт, което дава възможност новите собственици да го обновят и обзаведат по свой вкус и нужди.

Към етажа се продава и гараж.

Локацията е тиха и удобна, с лесен достъп до централната част на града, магазини и всички необходими удобства.

За информация и огледи-0889 003 359. Съдействие за ипотечни и потребителски кредити, чрез КредитЦентър. Последвайте страницата ни във фейсбук: Кристиян Цветанов-АДРЕС Недвижими имоти Плевен.
Особености
Тухла
За контакт:
0889 003 359
Брокер:
Йоанна Дачевска
0889 003 359
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН
0889003359
АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
koki_cvetanov.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, гр. Плевен, ул. 'Цар Симеон' 12, ет.1
http://www.address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
област Ловеч, гр. Троян
Василевско
Обява: 1i177909745190040

70 000 €
136 908.10 лв.
История на цената
(778 €, 1 521.64 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Ловеч, гр. Троян, Василевско

Виж още имоти от гр. Троян или още Етажи от Къщи в гр. Троян, Ловеч
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Ловеч гр. Троян Етажи от къщи