Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град Перник, Клепало
92 800 €
181 501.02 лв.

(1 092 €, 2 135.77 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:17 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 76 пъти.
Площ:
85 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Етаж от къща в отлично състояние в кв.Клепало, в периферията на центъра. Напълно оборудвано и обзаведено жилище. Състои се от: коридор, кухня с трапезария, хол, спалня, баня с тоалетна, три тераси. Цялата къща е след направен основен ремонт през 2025-та година. ИД:68666 За директни клиенти! БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ ЗА БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ! За повече информация и оглед позвънете на посочените телефони.

Особености
Тухла
Интернет връзка
Обзаведен
Саниран
За контакт:
0889463315

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ДЖИ ЕЛ ПРОПЪРТИС ООД
0889463315, 0889 463 042
ДЖИ ЕЛ ПРОПЪРТИС ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.

град Перник, Клепало
Обява: 1i177883666346556

92 800 €
181 501.02 лв.
История на цената
(1 092 €, 2 135.77 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Перник, Клепало

Виж още имоти от Перник или още Етажи от Къщи в Перник

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Перник Клепало Етажи от къщи