Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град София, Левски
220 000 €
430 282.60 лв.

(1 719 €, 3 362.07 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:24 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 223 пъти.
Площ:
128 m2
Етаж:
2-ри от 2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.

Описание на имота:

Етаж от къща в кв.Левски
Продавам етаж от къща с отлична локация между нови сгради. Имотът е подходящ за инвестиция. Жилището съчетава спокойствието на къща с удобствата на комуникативен столичен квартал.
Основни характеристики:
Площ: 82 кв.м.
Двор: Идеални части 1/2 от парцел с обща площ 614 кв.м..
Разпределение: Просторен и слънчев хол, спалня, отделна кухня, баня с тоалетна.
Имотът се намира сред ново построени сгради в кв.Левски. Районът предлага всичко необходимо за комфортен начин на живот на пешеходно разстояние.
Бърз и лесен достъп до спирка на градски транспорт, което осигурява връзка с целия град .
В непосредствена близост се намират детска градина и училище, което прави локацията идеална за млади семейства.
В двора има втора посройка 46 кв.м..
Предимства:
Собственост върху земята, което гарантира стойността на инвестицията ви.
Перфектна комбинация от тиха жилищна среда и отлична инфраструктура.
Особености
Тухла
За контакт:
0888807672
Брокер:
Димитър Александров
0888807672
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
КОРЕКТ БА ЕООД
0887221123
КОРЕКТ БА ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2012 г.
korekt_ba.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София, жк Овча купел 1,
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град София, Левски
Обява: 1i177866066812934

220 000 €
430 282.60 лв.
История на цената
(1 719 €, 3 362.07 лв./m2)