Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град Варна, Окръжна болница-Генерали
Руско училище
499 000 €
975 959.17 лв.

(2 004 €, 3 919.48 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:56 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 116 пъти.
Площ:
249 m2
Етаж:
3-ти от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Екип SART Ви предлага ексклузивно за продажба етаж от къща с отлична локация в района на Руско училище, гр. Варна.

Имотът се състои от 5 стаи, баня, тоалет, килер, две тераси и коридор. Общата площ е 120 кв.м, разпределени функционално, с възможност за преустройство..Дворното място е 600 кв.м, като 200 кв.м идеални части от земята са собственост на имота.

Етажът е разделен на два апартамента с отделни входове.
Единият апартамент е 60 кв.м, напълно обзаведен и готов за нанасяне.
Другият е също 60 кв.м,но за ремонт.Има възможност за обединяване на двата апартамента или ползването им като самостоятелни жилища.
Към имота има таванско помещение 100 кв.м, което може да бъде използвано и усвоено към останалата квадратура и жилището да се превърне в прекрасен мезонет.
Търговско помещение в двора на къщата, с площ 29 кв.м, подходящо за бизнес или отдаване под наем. Имотът предлага отлична възможност за комбиниране на жилищна и бизнес функция или за преустройство според нуждите на новия собственик. Подходящ е както за живеене, така и за инвестиция.

Възможност за паркиране на поне 3 автомобила. Паркоместата са разположенивъв вътрешния двор на имота, с осигурен удобен достъп чрез вход откъм улицата.

Локация: В близост до Руско училище'А.С.Пушкин', Общината, Медицински университет, детски градини, магазини, автобусни спирки.
Особености
Тухла
С паркинг
За контакт:
0888232783
Брокер:
Стилияна Стоянова
0888232783