Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град Благоевград, Широк център
186 000 €
363 784.38 лв.

(1 938 €, 3 790.40 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:54 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 88 пъти.
Площ:
96 m2
Етаж:
1-ви от 2
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

НТ Пропърти предлага етаж от къща за продажба в Идеален Център, гр. Благоевград.
Жилището е разположено на първи партерен етаж в двуетажна къща с двор.
Състои се от: входно антре, кухня, хол, две спални и санитарен възел.
Чиста застроена площ - 96 кв.м. с включени в цената: високо приземно мазе - 32кв.м., дворно място - 43кв.м., 50% от таванско помещение и собствено паркомясто.
В непосредствена близост до Национална Хуманитарна гимназия, Св. Св. Кирил и Методий.
За повече информация и огледи, не се колебайте да се свържете с нас!
Особености
Тухла
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0889888096
Агенция:
НТ ПРОПЪРТИ
0889888096
В imot.bg от 2024 г.
ntproperty2024g.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Благоевград, ул. Братя Миладинови 1, ет.1
http://www.nt-property.net
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град Благоевград, Широк център
Обява: 1i177814767818513

186 000 €
363 784.38 лв.
История на цената
(1 938 €, 3 790.40 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Благоевград, Широк център

Виж още имоти от Благоевград или още Етажи от Къщи в Благоевград

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Благоевград Широк център Етажи от къщи