Продава АТЕЛИЕ, ТАВАН
град Варна, Христо Ботев
173 640 €
339 610.32 лв.

(2 379 €, 4 652.92 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 14:31 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 34 пъти.
Площ:
73 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

'УНИКРЕДИТ БУЛБАНК' АД, чрез съдебен изпълнител извършва ПУБЛИЧНА ПРОДАН на недвижимо имущество
Описание на имота: САМОСТОЯТЕЛЕН ОБЕКТ В СГРАДА с адрес район Одесос , ул. Йосиф Стоянов 15, ет. 5, с идентификатор 10135.1503.132.1.4, представляващ АТЕЛИЕ 4, в жилищна сграда, с площ от 73.07 кв. м., заедно с прилежащите изба 3 с площ от 3.55 кв. м., както и 12.0905 % идеални части от ОЧС. Началната цена е без ДДС. ДДС ще се дължи върху крайната цена на проданта.
НАЧАЛНА ЦЕНА НА ПРОДАНТА: 173640 евро
СРОК ЗА ОГЛЕД И ПОДАВАНЕ НА ПРЕДЛОЖЕНИЯ
От 15.05.2026 До 15.06.2026
Предложения за участие в търга по изп.д. 20267190400351 се подават в РС-Варна с адрес: гр. Варна, бул. Владислав Варненчик 57
ЗА ДОПЪЛНИТЕНА ИНФОРМАЦИЯ И СПРАВКИ-в кантората на
ЧСИ/ДСИ ЧСИ Станислава Янкова рег. 719 гр. Варна, ул. Генерал Колев 38, вх. В, ет. 1, ап. 6
Телефон ЧСИ: 052/627711
Е-майл ЧСИ: [email protected]
всеки работен ден от 9ч. до 17ч.'
Особености
Тухла
За контакт:
052/627711
Банка:
УНИКРЕДИТ БУЛБАНК
02 0000-000
УНИКРЕДИТ БУЛБАНК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
unicreditbulbank.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, пл.Света Неделя 7
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава АТЕЛИЕ, ТАВАН
град Варна, Христо Ботев
Обява: 1h177910387009239

173 640 €
339 610.32 лв.
История на цената
(2 379 €, 4 652.92 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Христо Ботев

Виж още имоти от Варна или още Ателиета, Тавани във Варна

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Варна Христо Ботев Ателиета, тавани