Продава ОФИС
град София, Център
900 000 €
1 760 247.00 лв.

(4 091 €, 8 001.30 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:13 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 29 пъти.
Площ:
220 m2
Етаж:
1-ви от 5
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1930 - 1939 г.

Описание на имота:

First Estates, част от Keller Williams предлага на Вашето внимание чудесен имот с шест отделни помещения в центъра на София.
Изключително подходящ за нотариална или адвокатска кантора, счетоводна къща или офис.
Сградата е с отлично поддържани общи части. Има само по 1 апартамент на етаж. Има асансьор.
Имотът се намира на първи висок етаж от общо четири.

балкон

Централната локация и площта на имота го правят изключително подходящ за кантора или офис.

Не се начислява ДДС върху цената.

При интерес, свържете се с отговорния брокер Гергана Капио на номер 0889494697 и цитирайте код на офертата 11885.

Цитирайте код на офертата: 2-11885
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
070015151
Брокер:
First Estates
070015151
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
КЕЛЪР УИЛЯМС ЦЕНТЪР
070015151/029802068
КЕЛЪР УИЛЯМС ЦЕНТЪР logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2014 г.
kw_center.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. 'Московска' 27А, ет.1, ап.4
http://bulgaria.kw.com/bg/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ОФИС
град София, Център
Обява: 1g177936560962072

900 000 €
1 760 247.00 лв.
История на цената
(4 091 €, 8 001.30 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Виж още имоти от София или още Офиси в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Център Офиси