Продава ОФИС
град Габрово, Център
145 000 €
283 595.35 лв.

(488 €, 954.45 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 10:38 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 14 пъти.
Площ:
297 m2
Етаж:
7-ми от 10
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Етаж 7-ми от административна сграда на В и К Габрово.
Цена 145 000 Евро
Площ - 297 м2
Сградата е с добра локация, добре поддържана, с асансьор, постоянна охрана.
Собствен и прилежащ обширен паркинг.
Подходящ за бизнес офиси, лекарски кабинети, жилища и др.
Състои се от стълбищна площадка с асансьор, преградна стена с вход за етажа,
коридор, разпределящ към 8 помещения, баня и тоалетна, кухненски бокс.
Има собствено електрозахранване с отделен кабел и партида.
За информация - 0888974238

Особености
Тухла
Асансьор
Охрана
За контакт:
0888974238
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ОФИС
град Габрово, Център
Обява: 1g177891698165652

145 000 €
283 595.35 лв.
История на цената
(488 €, 954.45 лв./m2)

Не се начислява ДДС
0888974238
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Габрово, Център

Виж още имоти от Габрово или още Офиси в Габрово

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Габрово Център Офиси