Продава ОФИС
област Пазарджик, гр. Велинград
52 800 €
103 267.82 лв.

(2 200 €, 4 302.83 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 23:47 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 18 пъти.
Площ:
24 m2
Етаж:
Партер от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

Луксозна сграда с високо качество на изпълнение и атрактивна локация! Ако търсите своя НОВ ДОМ или ИНВЕСТИЦИЯ в СПА столицата на Балканите, за Вас предлагаме разнообразие от нови едностайни, двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се сграда в ТОП център на Велинград.

Локацията осигурява тишина, спокойствие и красива гледка към града и планината. За любителите на природата, в близост има разнообразие от туристически горски пътеки, а за тези, които предпочитат релаксиращи и терапевтични услуги, на разположение са хотели Макси, Бор и Здравец, предлагащи достъп до минерални басейни, фитнес и СПА услуги.

Сградата предлага голям избор от апартаменти с различни квадратури, от 27 до 99 квадратни метра, атрактивно разпределение на вътрешните площи и етажност. Апартаментите са идеално проектирани, като съчетават баланс от оптимално усвоено вътрешно пространство, функционалност и уют, за да задоволят нуждите на всеки купувач. Сградата разполага с асансьор и е проектирана според всички съвременни стандарти, с внимание към всеки детайл. Апартаментите се издават на шпакловка и замазка, като предлагаме възможност за изпълнение на всички довършителни дейности с материали и разцветки по избор на купувача. Сградата ще бъде оборудвана с немска, шесткамерна дограма със стъклопакет Four seasons и двоен механизъм на отваряемите части. Има проектиран подземен паркинг, предлагащ избор от гаражи при атрактивни условия за закупуване, както и паркоместа в открит паркинг. Предлагаме също търговски обекти с площи от 22 до 29 квадратни метра. За всеки купувач договаряме индивидуална схема на разплащане, според Вашите възможности, като при нужда, съдействаме за ипотечно финансиране, след Акт 14.