Продава ОФИС
област Бургас, гр. Созопол
93 000 €
181 892.19 лв.

(1 453 €, 2 841.82 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:26 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 66 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
Партер от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ЕЛ ЕКС ПРОПЪРТИ представя офис помещение с площ 64 кв.м, разположено на партер в тухлена сграда в Созопол. Имотът е на Акт 15, като Акт 16 се очаква през април 2026 г. Помещението е еднопространствено, със санитарен възел, и се предлага напълно оборудвано. Подходящо е за офис, кабинет, студио или малък бизнес. Районът е комуникативен, с удобен достъп и постоянен поток от хора през активния сезон.

Характеристики на имота:
📐 Площ: 64 кв.м

🏢 Етаж: Партер

🧱 Строителство: Тухла

🏗️ Ниво на завършеност: Акт 15

📅 Очакван Акт 16: април 2026

Напълно оборудван офис

Подходящ за офис, кабинет, студио или малък бизнес

Отлична локация в Созопол.

При интерес се свържете с нас и цитирайте номера на имота: ID 1943701
Особености
Тухла
Обзаведен
Саниран
За контакт:
0877448142
Агенция:
ЕЛ ЕКС ПРОПЪРТИ
0894704519
В imot.bg от 2026 г.
lxproperty.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ж.к. 'Славейков' бл. 78 вх.Б,208713833
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ОФИС
област Бургас, гр. Созопол
Обява: 1g177685358725939

93 000 €
181 892.19 лв.
История на цената
(1 453 €, 2 841.82 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Созопол

Виж още имоти от гр. Созопол или още Офиси в гр. Созопол, Бургас
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Бургас гр. Созопол Офиси