Продава МЕЗОНЕТ
град Велико Търново, Център
163 000 €
318 800.29 лв.

(1 164 €, 2 276.59 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:51 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 38 пъти.
Площ:
140 m2
Етаж:
2-ри от 3
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Ако търсите следващия си успешен инвестиционен проект във Велико Търново, този имот определено заслужава вниманието ви. Става въпрос за двуетажен апартамент, разположен на втория и третия етаж в малка триетажна кооперация, разположена на самата главна улица в идеалния център на града.
Имотът е с обща площ от 120 кв.м., разпределени поравно по 60кв.м. на всеки етаж. Основно предимство тук е вече изграденото подово отопление, което е огромна стъпка напред към бъдещия уют и енергийна ефективност. Макар в момента апартаментът да се нуждае от цялостен ремонт, това всъщност е празно платно, което ви позволява да разгърнете въображението си и да го превърнете в модерен градски мезонет или в две самостоятелни студиа. Разпределението на помещенията е функционално, а големите прозорци осигуряват много естествена светлина.
Истинското предимство на този имот обаче е голямата панорамна тераса на горното ниво. Тя разкрива чудесна гледка към градския пейзаж и е перфектното място за обособяване на уникална зона за релакс на открито, летен кът за кафе или барбекю.
Поради централната си локация на пешеходно разстояние от всички основни забележителности, заведения и институции, мястото има огромен потенциал. Имота е подходящ за отдаване под наем било то дългосрочно, за хора които искат да живеят в пулса на града, или за краткосрочни нощувки през платформи като Airbnb и Booking. Туристопотокът в центъра на Велико Търново е целогодишен, което превръща този апартамент в сигурна и високодоходна инвестиция, след като бъде завършен.