Продава МЕЗОНЕТ
град Бургас, Славейков
319 600 €
625 083.27 лв.

(1 420 €, 2 777.28 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:19 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 31 пъти.
Площ:
225 m2
Етаж:
7-ми от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

Предлагаме уникален мезонет в новостроящата се жилищна сграда ONA HOMES , разположена на ТОП локация в ж.к. Славейков.

Имотът е разположен на 8-ми и 9-ти етаж и е с обща площ от 225 кв.м. Жилището впечатлява с простор, функционално разпределение и възможност за създаване на модерен и комфортен дом.

Разпределение:

Първо ниво:

просторна всекидневна с кухня и трапезария 29 кв.м;
две спални, като към едната има самостоятелен дрешник;
отделна тоалетна;
баня с тоалетна;
голям панорамен балкон с площ 38 кв.м.

Второ ниво:

просторна спалня 20 кв.м;
баня с тоалетна;
складово помещение;
допълнителна стая от 11 кв.м, подходяща за офис, кабинет или дрешник.

Сградата се намира в район с отлично развита инфраструктура в близост до Kaufland, Lidl, Billa, МОЛ Галерия, училища, детски градини, поликлиника, спирки на градски транспорт и множество търговски обекти.

ONA HOMES ще се състои от 9 надземни и 2 сутеренни етажа, с модерна архитектура и висококачествено изпълнение. Жилищата ще бъдат издадени в степен на завършеност на тапа . Предвидена е възможност за закупуване на паркомясто, гараж и складово помещение.

Строителството започва през м. юни 2026 г. със срок на изпълнение 3 години.

Цена: 319 600 евро.

Отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.

За повече информация и огледи, свържете се с нас на посочения телефон.
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт: