Продава МЕЗОНЕТ
град Варна, Аспарухово
210 000 €
410 724.30 лв.

(946 €, 1 850.22 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 19:21 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 116 пъти.
Площ:
222 m2
Етаж:
6-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2016 г.

Описание на имота:

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 470 или 052 813 703 и цитирайте референтния номер на имота: Vna 90293.

Отговорен брокер: Анна Ицова

Предлагаме на Вашето внимание стилен мезонет в престижния комплекс Саут Бей, разположен в квартал Аспарухово, гр. Варна. Комплексът е с контролиран достъп, видеонаблюдение, охрана 24/7, басейн и фитнес, осигуряващи спокойствие и комфорт за всички жители.

Жилището е завършено до ключ и се състои от два етажа с обща площ от 134 кв.м.

Първо ниво:
Просторен дневен тракт с кухненски бокс
Две спални
Коридор
Оборудвана баня с тоалетна
Тераса
Второ ниво:
Голямо пространство с тераса от 134 кв.м, предлагаща невероятна панорамна гледка към морето

Апартаментът е оборудван с климатици във всяка стая, като предлага уют и удобство, подходящо както за семейства, така и за инвестиция.

Комплексът включва:
Басейн
Фитнес
24/7 охрана и видеонаблюдение

Жилището предлага изключителен живот с тишина и зеленина, в същото време на минути от централната част на града и плажа.

Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота спрямо нашия график и възможностите за достъп до него. Заявете вашето желание за оглед, като се свържете с отговорния за офертата брокер по имейл или телефон.

Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.