Продава МЕЗОНЕТ
град Пловдив, Център
Стария град
144 999 €
283 593.39 лв.

(1 115 €, 2 180.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:46 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 100 пъти.
Площ:
130 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

оф.20437

ТОП ЛОКАЦИЯ ! РЕАЛНА КВАДРАТУРА ! ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ ! ЗА РЕМОНТ ! Предлагаме на вашето внимание просторен мезонет с три спални в района на Стария Град на 5 мин пеш от суперцентър. Жилището се състои от хол с кухненски бокс , три просторни спални , кабинет , две бани с тоалетни , коридор и четири тераси . Апартаментът се продава за ремонт със сменена дограма , което ви дава възможност да го превърнете в МЕЧТАНИЯ ДОМ за вас и вашето голямо семейство . Имотът има възможност да бъде преустроен в два двустайни апартамента с цел отдаване под наем . Локацията на имота го прави Перфектна инвестиция с цел отдаване под наем на нощувки.

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус. За контакт: email: [email protected]; За още актуални оферти: www.avangardrealestate.bg
Особености
Тухла
Интернет връзка
За ремонт
За контакт:
0883355514

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Иван Анадъмски
0883355514
Офис: гр.Пловдив бул.Освобождение 32 етаж 6 офис 24
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ
0883355503;0883355512;0883355514;0883355516;
АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
avangardimoti.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, гр. Пловдив бул Освобождение 32 , етаж 6 , офис 24
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава МЕЗОНЕТ