Продава МНОГОСТАЕН
град Кърджали, Веселчане
129 000 €
252 302.07 лв.

(1 103 €, 2 157.28 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:37 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 45 пъти.
Площ:
117 m2
Етаж:
2-ри от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1995 г.

Описание на имота:

Без комисионна!
Продава се просторен многостаен апартамент в кв. Веселчане, гр. Кърджали

Представяме Ви чудесен многостаен апартамент, разположен в кв. Веселчане, до пресечката за Петлино район с удобна локация, добра комуникация и спокойна жилищна среда. Имотът се намира на втори етаж в тухлена сграда, с асансьор и е отличен избор както за семейно жилище, така и за инвестиция.

Основни характеристики:
- Вид имот: Многостаен апартамент
- Локация: гр. Кърджали, кв. Веселчане
- Площ: 117 кв.м.
- Цена: 129 000 евро
- Етаж: 2-ри
- Асансьор: Да

Разпределение:
- Просторна всекидневна
- Трапезария
- Кухненски кът
- 2 спални
- 2 бани с тоалетна
- 3 тераси
- Таванско помещение
- Мазе

Предимства на имота:
- Напълно обзаведен и ремонтиран
- Много просторен и функционален
- Изложение, осигуряващо светлина и уют през целия ден
- Подходящ за семейства, търсещи комфорт и удобство
- Отлично поддържан имот, готов за нанасяне без допълнителни разходи

За квартала:
- Веселчане е предпочитан квартал в Кърджали, известен със спокойната си атмосфера, удобни транспортни връзки и близост до магазини, училища и ежедневни удобства.
- Районът предлага бърз достъп до централната част на града, като същевременно осигурява тишина и комфорт за живеене.

Ако търсите просторен, светъл и готов за живеене дом в добър район на Кърджали, този имот заслужава Вашето внимание!
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0882389893

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ДРИЙМИ ХОУМ
0882389893
ДРИЙМИ ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
dreamyhome.imot.bg
Адрес:
област Кърджали, гр. Кърджали, жк. Възроженци, бул. Христо Ботев 67
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава МНОГОСТАЕН
град Кърджали, Веселчане
Обява: 1e177884867490714

129 000 €
252 302.07 лв.
История на цената
(1 103 €, 2 157.28 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Кърджали, Веселчане

Виж още имоти от Кърджали или още Многостайни Апартаменти в Кърджали

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Кърджали Веселчане Многостайни апартаменти