Продава МНОГОСТАЕН
град Стара Загора, Железник - изток
Близо до Shell
188 000 €
367 696.04 лв.

(1 790 €, 3 500.94 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 22:09 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 37 пъти.
Площ:
105 m2
Етаж:
5-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1994 г.

Описание на имота:

Предлагам за продажба просторен и функционален апартамент с реална площ от 105 кв.м, обединяващ два самостоятелни имота в един. Жилището разполага с общ коридор и позволява лесно използване както като едно голямо жилище, така и като два напълно отделни апартамента отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция.

Разпределение:
Два самостоятелни хола с кухни
Детска стая+две спални
Две бани с тоалетни
Общ коридор

Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всички необходими електроуреди, готов за нанасяне веднага, без нужда от допълнителни инвестиции.

Допълнителни предимства:
Изложение: север юг
Мазе с площ 9 кв.м
Без асансьор .
Възможност за разделяне и отдаване под наем като два отделни имота
Отлична инвестиция с потенциал за двойна доходност

Имотът се продава директно от собственик без комисионна.

Моля, обявата не е за брокери не звънете!
Особености
Панел
С паркинг
Интернет връзка
Обзаведен
За контакт:
0885747852
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава МНОГОСТАЕН
град Стара Загора, Железник - изток
Близо до Shell
Обява: 1e177878551544134

188 000 €
367 696.04 лв.
История на цената
(1 790 €, 3 500.94 лв./m2)

Не се начислява ДДС
0885747852
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Железник - изток, Близо до Shell

Виж още имоти от Стара Загора или още Многостайни Апартаменти в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Стара Загора Железник - изток Многостайни апартаменти