Продава МНОГОСТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
151 000 €
295 330.33 лв.

(1 589 €, 3 107.81 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:55 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 101 пъти.
Площ:
95 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Ексклузивна Оферта! Предлагаме за продажба многостаен апартамент в стария град на Поморие. От апартамента има панорамна гледка към езерото, а плажа е на 50 метра от сградата. Състои се от голяма всекидневна, три спални, голяма тераса и санитарен възел. Продава се обзаведен. Без комисионна от купувача!
ID:19550
За контакт:
0894481514

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПРЕМИЕР
0894 481 514
ПРЕМИЕР logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
premiermaster.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ж.к.Лазур 153, партер
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава МНОГОСТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
Обява: 1e177867335482964

151 000 €
295 330.33 лв.
История на цената
(1 589 €, 3 107.81 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Поморие

Виж още имоти от гр. Поморие или още Многостайни Апартаменти в гр. Поморие, Бургас
Обяви за имоти Продажби област Бургас гр. Поморие Многостайни апартаменти