Продава МНОГОСТАЕН
град Варна, Бриз
500 000 €
977 915.00 лв.

(2 439 €, 4 770.27 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:21 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 137 пъти.
Площ:
205 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2003 г.

Описание на имота:

Екип SART ви предлага за продажба многостаен апартамент на три нива в кв. Бриз, гр. Варна.

На площ от 205 кв.м са разпределени:

* I ниво - входно антре, просторна всекидневна с кухненска част и излаз на панорамна тераса;

* II ниво - две спални, баня с тоалет в едно помещение и гардеробна;

* III ниво - родителска спалня, баня с тоалет в едно помещение и излаз на голяма панорамна тераса;

* стълбище

Имотът е разположен на четвърти етаж в четириетажна тухлена сграда. Статута на имота е апартамент. Готова сграда пред АКТ 16 и контролиран достъп.

Жилището се продава във вида от приложените снимки.

Има възможност за покупка с ипотечен кредит.

Локация: кв.Бриз. В района се намира супермаркет 'Паркмарт', Морска градина, IV Езикова гимназия 'Фредерик Жолио - Кюри',ПГ по химични и хранително-вкусови технологии Д. И. Менделеев , заведения, магазини и автобусни спирки.

За подробна информация и огледи: Александър Александров - 0899 24 05 04!
Особености
Тухла
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0899240504
Брокер:
Александър Александров
0899240504
Офис: ул. Драган Цанков 21
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЕКИП САРТ
0888237961
ЕКИП САРТ logo
В imot.bg от 2024 г.
ekipsart.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, гр. Варна, ул.' Драган Цанков' 21
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава МНОГОСТАЕН
град Варна, Бриз
Обява: 1e177857767075894

500 000 €
977 915.00 лв.
История на цената
(2 439 €, 4 770.27 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Бриз

Виж още имоти от Варна или още Многостайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна Бриз Многостайни апартаменти