Продава МНОГОСТАЕН
град Русе, Възраждане
130 000 €
254 257.90 лв.

(1 444 €, 2 824.22 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:21 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 100 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
5-ти от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

ПРОДАВАМ АПАРТАМЕНТ В РУСЕ кв. ВЪЗРАЖДАНЕ Блок Червен.
Апартамента се състои от хол, кухня, две спални, баня, тоалетна, 2 тераси, килер на същия етаж. Към апартаме та има и маза.
Имота е за ремонт по желание на клиента.
Етаж 5 от 8.
Има асансьор в сградата и Поддържани общи части. За повече информация обадете се на посочения телефон
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0876454844
Брокер:
Богомил Иванов
0883790119
Офис: Бургас
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПРАЙМ ГЛОБАЛ ГРУП
0883790111
ПРАЙМ ГЛОБАЛ ГРУП logo
В imot.bg от 2026 г.
primeburgas.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, бул. Транспортна 13
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава МНОГОСТАЕН
град Русе, Възраждане
Обява: 1e177857047098046

130 000 €
254 257.90 лв.
История на цената
(1 444 €, 2 824.22 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Възраждане

Виж още имоти от Русе или още Многостайни Апартаменти в Русе

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Русе Възраждане Многостайни апартаменти