Продава МНОГОСТАЕН
град Стара Загора, Център
178 952 €
349 999.69 лв.

(1 945 €, 3 804.09 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:07 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 132 пъти.
Площ:
92 m2
Етаж:
7-ми от 10
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

?? ПРОСТОРЕН И НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН 4-СТАЕН АПАРТАМЕНТ В ТОП ЛОКАЦИЯ СТАРА ЗАГОРА ??

? 92 кв.м | ЕПК | 7-ми етаж от 10
? Отлична локация на метри от парк Станционна градина

Представяме Ви стилен и уютен апартамент, готов за нанасяне, съчетаващ комфорт, простор и функционалност! ?

? Напълно обзаведен
? Саниран външна и вътрешна изолация
? Просторен хол с домашно кино ?
? 3 спални, като едната е обособена като гардеробна ?
? Кухня с кухненски бокс
? Баня с тоалетна
? Две тераси ??
? Голяма маза 16 кв.м с ток и вода
? Смарт телевизори във всяка стая ?
? Професионално видеонаблюдение и 360 камера за сигурност ?
? Свободно паркиране пред блока ?

? Районът е изключително удобен в близост до детска градина, автогара, ЖП гара, Lidl, Kaufland, Econt и всичко необходимо за спокоен и удобен живот.

? Имот, който предлага комфорт, сигурност и отлична локация идеален както за семейно жилище, така и за инвестиция!

? За повече информация и оглед:
? 0877 101 287
? [email protected]
0575
Особености
ЕПК
За контакт:
0877101287

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
МАТЕЕВ ИМОТИ
0878935636
МАТЕЕВ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
mateevimoti.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, Света Троица 182
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава МНОГОСТАЕН
град Стара Загора, Център
Обява: 1e177849405158141

178 952 €
349 999.69 лв.
История на цената
(1 945 €, 3 804.09 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Център

Виж още имоти от Стара Загора или още Многостайни Апартаменти в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Стара Загора Център Многостайни апартаменти