Продава МНОГОСТАЕН
град Бургас, Център
500 000 €
977 915.00 лв.

(2 137 €, 4 179.61 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 16:46 на 10 май, 2026 год.
Обявата е посетена 805 пъти.
Площ:
234 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1940 - 1949 г.

Описание на имота:

ДВА АПАРТАМЕНТА, разположени на първи и на трети жилищни етажи от малка монолитна сграда тип къща, със собствен двор, в идеалния център на Бургас! Намира се на ул. Шейново, до Операта тих район с ниско строителство, на минути от всички централни и стратегически точки на града, което го прави много подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Сградата е строена през 40те години. Запазен е автентичния вид на общите части, които са много добре поддържани. Тези два апартамента съставляват самостоятелни етажи от къщата - първи и трети. Продават се от единствен наследник на първия собственик.
Параметрите на имотите по документи са:
Апартамент на първи жилищен етаж: Застроена площ от 124 кв.м. + Мазе с площ от 15 кв.м.
Апартамент на трети жилищен етаж: Застроена площ от 119.60 кв.м. + Мазе с площ от 12.42 кв.м.
За придобиване на 7/11 идеални части от земята се доплащат още 20000 евро. Има двор, в който тези идеални части могат да обособят ДВЕ ПАРКОМЕСТА съглласно вече одобрен проект от 2025 г.

Разпределение на Апартамента на първи жилищен етаж: хол с тераса към вътрешния двор (с изведена вода и изградена чешма), три много просторни стаи, една от които с тераса, голяма кухня с трапезария (с остъклена тераса), светло антре, баня, тоалетна. Височината на помещенията е 3 метра, което добавя допълнително усещане за простор. Има повече от една възможност за промяна на разпределението. МАЗЕТО е с нормална светла височина, с прозорец. Изградена е баня с тоалетна на сутеренното ниво. В цената е включено и обзавеждането.