Представяме ви изключителен, слънчев и функционален четиристаен апартамент на ул. Джеймс Баучер, в сърцето на кв. Лозенец с прекрасно източно изложение на дневната гарантиращо изобилие от естествена светлина.
Чистата застроена площ на имота е 149.11 кв.м.
Жилището е проектирано с мисъл за максимален комфорт, простор и практичност. Наличен асансьор, който спира на етажа.
40 кв.м. дневна с обособени зони за кухня с трапезария и мека мебел перфектното място за споделени моменти със семейството и приятели. Прекрасна югоизточна тераса, с гледка към вътрешен тих двор, идеална за сутрешно кафе и релакс.
3 големи непреходни спални, осигуряващи уединение и спокойствие на членовете на семейството.
2 санитарни възела, с възможност за трети самостоятелен санитарен възел към едната спалня.
Отделно мокро помещение и практичен килер за допълнително съхранение.
Допълнително предимство е опцията за покупка на гараж в сградата (закупуването му не е задължително).
Всичко, от което имате нужда, е на ръка разстояние паркове, зелени площи, търговски център, елитни училища, заведения, магазини и бърз достъп до всяка точка на столицата.
За повече информация и организиране на огледи, свържете се с Виктор Карайотов
ID - 170467 (yavlenaCOM/170467).



